KONST / Litografier / Färglitografi 14632190
nr 1463 2190
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad EA 2/10. Färglitografi. Bladets mått: 56x75, yttermått inklusive ram: 69x87 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:20:31
1.600 kr
25 apr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz